Klik op de sport van je keuze voor meer informatie.
Als je je wilt inschrijven voor een sport, vul dan eerst je gegevens in.

Aanmelden

Blok 3 13-01-2018 / 17-02-2018
     
Sport Leeftijd Tijdstip
Angelina ballerina 1
(Hoofddorp)
4, 5 Woensdag
13:30 - 14:15 uur
Angelina Ballerina 2
(Hoofddorp)
5, 6, 7 Vrijdag
15:30 - 16:30 uur
Angelina ballerina 3
(Hoofddorp)
4, 5 Zaterdag
09:15 - 10:00 uur
Angelina Ballerina, MINI
(Hoofddorp)
3, 4, 5 Zaterdag
09:15 - 10:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr Christofoor Z'burg
(Zwanenburg)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
18:00 - 19:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr Fanny Blankers-Koenhal Hoofddorp
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Vrijdag
16:30 - 17:30 uur
Basketball's Cool 6-12jr Sandestein Nieuw-Vennep
(Nieuw-Vennep)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr SKWA Hoofddorp (maandag) 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Maandag
16:30 - 17:30 uur
Basketball's Cool 6-12jr SKWA Hoofddorp (woensdag) 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
Breakdance, Boyzz Class
(Hoofddorp)
9, 10, 11, 12, 13, 14 Donderdag
18:30 - 19:30 uur
Capoeira
(Nieuw Vennep)
12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Dinsdag
19:00 - 20:00 uur
Capoeira
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Donderdag
18:00 - 19:00 uur
Dans Afrodance Kidz
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Donderdag
17:30 - 18:30 uur
Dans Breakdance
(Hoofddorp)
10, 11, 12 Vrijdag
17:30 - 18:30 uur
Dans Dancehall
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16 Dinsdag
19:30 - 20:30 uur
Dans Hip Hop 1
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12 Maandag
17:00 - 18:00 uur
Dans Hip Hop 2
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16 Dinsdag
18:30 - 19:30 uur
Dans Hip Hop 3
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16, 17, 18 Donderdag
18:30 - 19:30 uur
Dans Kiddies Stylez
(Hoofddorp)
4, 5, 6 Woensdag
14:45 - 15:30 uur
Dans Latin Stylez 30+jr
(Hoofddorp)
19 t/m 54 Dinsdag
20:30 - 21:30 uur
Dans Mini Stylez
(Hoofddorp)
2, 3, 4 Vrijdag
16:00 - 16:30 uur
Dans Modern
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Woensdag
17:30 - 18:30 uur
Dans Street Stylez 1
(Hoofddorp)
7, 8, 9 Woensdag
15:30 - 16:30 uur
Dans Street Stylez 2
(Hoofddorp)
10, 11, 12, 13, 14 Woensdag
16:30 - 17:30 uur
Familie Bootcamp
(Hoofddorp)
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Zaterdag
10:00 - 11:00 uur
Handbal
(Hoofddorp )
11, 12 Woensdag
19:00 - 20:00 uur
Handbal
(Hoofddorp)
9, 10 Maandag
18:00 - 19:00 uur
Handbal
(2134 XS Hoofddorp)
9, 10 Woensdag
17:30 - 18:30 uur
Handbal
(Hoofddorp )
13, 14 Woensdag
18:00 - 19:00 uur
Hiphop 13+
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16 Woensdag
18:15 - 19:15 uur
Klassiek Ballet
(Hoofddorp)
6, 7, 8 Woensdag
14:15 - 15:15 uur
Klassiek ballet
(Hoofddorp)
6, 7, 8 Zaterdag
11:00 - 12:00 uur
Klassiek ballet II
(Hoofddorp)
9, 10, 11 Woensdag
15:15 - 16:15 uur
Korfbal
(Nieuw-Vennep)
4, 5, 6, 7 Zaterdag
10:00 - 11:00 uur
Mini Funky Kids II / Streetdance
(Hoofddorp)
7, 8, 9 Zaterdag
10:00 - 11:00 uur
Mini Funky Kids/ streetdance
(Hoofddorp)
5, 6, 7 Vrijdag
16:30 - 17:30 uur
Nijntje kleutergymnastiek 1
(Nieuw Vennep)
3, 4 Woensdag
13:00 - 14:00 uur
Nijntje kleutergymnastiek 2
(Hoofddorp)
3, 4 Vrijdag
15:00 - 16:00 uur
Nijntje kleutergymnastiek 3
(Nieuw Vennep)
3, 4 Dinsdag
16:00 - 17:00 uur
Ouder en kind gym 1 1, 2, 3, 4 Dinsdag
09:15 - 10:00 uur
Ouder en kind gym 2 1, 2, 3, 4 Dinsdag
10:00 - 10:45 uur
Ouder en kind gym 3 1, 2, 3, 4 Donderdag
09:00 - 09:45 uur
Peutergym 1 2, 3 Donderdag
09:45 - 10:30 uur
Ritmische gymnastiek 1
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10, 11 Dinsdag
16:00 - 17:00 uur
Schaatsen
(Haarlem)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Zaterdag
08:20 - 09:20 uur
Showdance & Tap/musical
(Hoofddorp)
6, 7, 8 Donderdag
16:30 - 17:30 uur
Skiën op de binnenbaan 1
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Maandag
15:30 - 16:20 uur
Skiën op de binnenbaan 2
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
13:30 - 14:20 uur
Skiën op de buitenbaan 1
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Woensdag
14:30 - 15:20 uur
Skiën op de buitenbaan 2
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
12:30 - 13:20 uur
Snowboarden op de binnenbaan 1
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Dinsdag
15:30 - 16:20 uur
Snowboarden op de binnenbaan 2
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
12:30 - 13:20 uur
Snowboarden op de buitenbaan 1
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Woensdag
14:30 - 15:20 uur
Snowboarden op de buitenbaan 2
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
13:30 - 14:20 uur
Streetdance
(Hoofddorp)
9, 10, 11 Woensdag
16:15 - 17:15 uur
Streetdance 6 - 10 jaar 1
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10 Vrijdag
17:00 - 18:00 uur
Streetdance 6 - 10 jaar 2
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10 Woensdag
18:00 - 19:00 uur
Streetdance 6-9 jaar 1
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9 Dinsdag
16:30 - 17:30 uur
Streetdance 9 - 13 jaar 1
(Hoofddorp)
9, 10, 11, 12, 13 Donderdag
18:00 - 19:00 uur
Turnen jongens 8 - 11 jaar
(Hoofddorp)
8, 9, 10, 11 Dinsdag
18:00 - 19:00 uur
Turnen meisjes 10 -12 jaar
(Nieuw Vennep )
10, 11, 12 Vrijdag
19:00 - 20:00 uur
Turnen meisjes 5-6 jaar 1
(Hoofddorp)
5, 6 Woensdag
15:00 - 16:00 uur
Turnen meisjes 5-6 jaar 2
(Hoofddorp)
5, 6 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
Turnen meisjes 5-6 jaar 3
(Hoofddorp)
5, 6 Vrijdag
16:00 - 17:00 uur
Turnen meisjes 7 - 9 jaar
(Nieuw Vennep)
7, 8, 9 Maandag
18:00 - 19:00 uur
Waterpolo 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Donderdag
18:00 - 19:00 uur
Waterpolo 13, 14, 15, 16, 17, 18 Donderdag
19:00 - 20:00 uur

Wil je meedoen? Meld je aan!