Klik op de sport van je keuze voor meer informatie.
Als je je wilt inschrijven voor een sport, vul dan eerst je gegevens in.

Aanmelden

Blok 4 10-03-2018 / 14-04-2018
     
Sport Leeftijd Tijdstip
Atletiek
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Maandag
16:00 - 17:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr Christofoor Z'burg
(Zwanenburg)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
18:00 - 19:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr Fanny Blankers-Koenhal Hoofddorp
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Donderdag
16:30 - 17:30 uur
Basketball's Cool 6-12jr Sandestein Nieuw-Vennep
(Nieuw-Vennep)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr SKWA Hoofddorp 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
Basketball's Cool 6-12jr SKWA Hoofddorp 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Maandag
16:30 - 17:30 uur
Bowling
(Hoofddorp)
8, 9, 10, 11, 12 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
Capoeira
(Hoofddorp)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Donderdag
18:00 - 19:00 uur
Capoeira
(Nieuw Vennep)
12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Dinsdag
19:00 - 20:00 uur
Dans Afrodance Kidz
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Donderdag
17:30 - 18:30 uur
Dans Breakdance
(Hoofddorp)
10, 11, 12 Vrijdag
17:30 - 18:30 uur
Dans Dancehall
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16 Dinsdag
19:30 - 20:30 uur
Dans Hip Hop
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12 Maandag
17:00 - 18:00 uur
Dans Hip Hop
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16 Dinsdag
18:30 - 19:30 uur
Dans Hip Hop
(Hoofddorp)
13, 14, 15, 16, 17, 18 Donderdag
18:30 - 19:30 uur
Dans Kiddies Stylez
(Hoofddorp)
4, 5, 6 Woensdag
14:45 - 15:30 uur
Dans Latin Stylez 30+jr
(Hoofddorp)
19 t/m 54 Dinsdag
20:30 - 21:30 uur
Dans Mini Stylez
(Hoofddorp)
2, 3, 4 Vrijdag
16:00 - 16:30 uur
Dans Modern
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Woensdag
17:30 - 18:30 uur
Dans Street Stylez
(Hoofddorp)
7, 8, 9 Woensdag
15:30 - 16:30 uur
Dans Street Stylez
(Hoofddorp)
10, 11, 12, 13, 14 Woensdag
16:30 - 17:30 uur
Familie Bootcamp
(Hoofddorp)
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Zaterdag
10:00 - 11:00 uur
Handbal
(Hoofddorp)
11, 12 Maandag
19:00 - 20:00 uur
Handbal
(Hoofddorp)
11, 12 Woensdag
19:00 - 20:00 uur
Handbal
(Hoofddorp)
5, 6, 7, 8 Woensdag
18:00 - 19:00 uur
Handbal
(Hoofddorp)
9, 10 Maandag
18:00 - 19:00 uur
Handbal
(Hoofddorp)
9, 10 Woensdag
17:30 - 18:30 uur
Handbal
(Hoofddorp)
13, 14 Woensdag
18:00 - 19:00 uur
Judo 4, 5, 6 Zaterdag
10:30 - 11:15 uur
Judo 7, 8, 9 Zaterdag
11:15 - 12:15 uur
Ritmische Gymnastiek
(Badhoevedorp)
5, 6 Maandag
17:00 - 18:00 uur
Rugby
(Hoofddorp)
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 t/m 54 Woensdag
18:00 - 19:30 uur
Skiën op de binnenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
13:30 - 14:20 uur
Skiën op de binnenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Maandag
15:30 - 16:20 uur
Skiën op de buitenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Woensdag
14:30 - 15:20 uur
Skiën op de buitenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
12:30 - 13:20 uur
Snowboarden op de binnenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Dinsdag
15:30 - 16:20 uur
Snowboarden op de binnenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
12:30 - 13:20 uur
Snowboarden op de buitenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Woensdag
14:30 - 15:20 uur
Snowboarden op de buitenbaan
(Hoofddorp)
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Zaterdag
13:30 - 14:20 uur
Synchroonzwemmen
(Hoofddorp )
5, 6, 7, 8, 9, 10 Woensdag
17:00 - 18:00 uur
tennis
(Nieuw-Vennep)
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Woensdag
16:00 - 17:00 uur
Tennis-instuif
(Hoofddorp)
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 Woensdag
16:00 - 17:00 uur
Waterpolo 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Donderdag
18:00 - 19:00 uur
Waterpolo 13, 14, 15, 16, 17 Donderdag
19:00 - 20:00 uur

Wil je meedoen? Meld je aan!